Gizlilik Sözleşmesi

Öğrenme Merkezi’ ne Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bilgileri siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Üye bilgileri Makina Mühendisleri Odası (MMO) Öğrenme Merkezi’ nde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve MMO Öğrenme Merkezi, çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri MMO Öğrenme Merkezi Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri hukuki zorunluluk durumları haricinde hiç bir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

Kişisel bilgileriniz (ad, TC kimlik no, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, katıldığınız eğitimler, sınavlar vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece MMO Öğrenme Merkezi’ nden azami faydayı sağlamanız amacıyla kullanılır.

Öğrenme Merkezi üyeliğinden ayrılma hakkınız bulunmaktadır. Üyelikten ayrıldığınız an üyelik bilgileriniz silinir, MMO Öğrenme Merkezi tarafından kullanılmaz.

http://ogrenmemerkezi.com’ da eğitim satın alırken kullandığınız kredi kartınız iyzico güvencesinde olup, MMO Öğrenme Merkezi veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

MMO Öğrenme Merkezi, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

MMO Öğrenme Merkezi’ nde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, ses ,müzik vb.) Makina Mühendisleri Odası’ na (MMO) ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. MMO’ nun izni olmadan hiçbir bölümü elektronik , mekanik vb. kopya edilemez, kullanılamaz ve 3. Taraflar ile paylaşılamaz. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. Aksi durumda MMO ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.